منوی سايت  
     
     
  نظرسنجی  
     
   
     
  ويژه نامه هاي مجلس  
     
 

 

آخرين به روز رساني: ۱۳۹۴/۰۳/۳۱

شماره۲۹۷

 
     
  آخرين اخبار  
     
 

 

 
     
  تبليغات  
     
 

 

 
     
     
     
  Powered by: Megabyte group

RSS
 
     
  هفته نامه وقايع استان مرکزی  
     
  فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی معارفه شد

فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی معارفه شد


فرمانده جدید انتظامی استان مرکزی طی حکمی از سوی فرمانده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ایران، سرتيپ پاسدار دكتر اسماعيل احمدي مقدم معرفی و منصوب شد...


فرمانده جدید انتظامی استان مرکزی طی حکمی از سوی فرمانده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ایران، سرتيپ پاسدار دكتر اسماعيل احمدي مقدم معرفی و منصوب شد.
سردار احمدی مقدم، فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در مراسم توديع معارفه فرماندهی انتظامی استان مركزی ضمن قدردانی از زحمات بی شائبه سردار مجتبايي فرماندهی انتظامی سابق استان گفت: زمينه هدايت بشر با بعثت پيامبر اسلام(ص) آغاز شد و سپس حركت اين كاروان با قيام امام حسين(ع) ادامه يافت.
سردار احمدی مقدم با اشاره به اينكه امام خمينی(ره) فرمودند؛ ما اين انقلاب را به گوش جهان صادر می‌كنيم اظهاركرد: امروز اين نظام الگو و سرمشقی برای همه تمام آزادیخواهان جهان است چنانكه همه شاهديم ملت‌هاي برگرفته از اين نظام در مقابل ابرقدرت‌ها به پا خاسته‌اند.
همچنین در این مراسم استاندار مركزی گفت: حضور مديراني همراه با اخلاص و تقوای كاركنان و فرماندهان نيروی انتظامی امنيت مطلوبی را برای استان رقم زده است.
علی‌اكبر شعبانی فرد، استاندار مركزی ضمن تقدير از زحمات سردار مجتبايی طی سال‌های اخير گفت: به دليل موقعيت خاص جغرافيايی و حساسيت استان مركزی توجه به مساله امنيت در اين استان بسيار لازم است.
وی با بيان اينكه هم چنين از آنجايی كه سر ريز جرم‌هايی كه در تهران اتفاق می‌افتد در اين استان است توجه به اين مساله از اهميت بيشتری برخوردار می‌شود تصريح كرد: چنانچه در فتنه سال 88 به دليل حضور ميدانی همراه با اخلاص و تقوای كاركنان نيروی انتظامی در استان با وجود حضور 86 درصدی مردم استان در پای صندوق‌ها، رأی گيری در كمال صحت و آرامش انجام شد.
سردار كاظم مجتبايی، فرماندهی اسبق انتظامی استان مركزی در اين مراسم گفت: كسب موفقيت در ايجاد امنيت مطلوب در استان به دليل حمايت فرماندهی ناجا و هيئت رئيسه، حمايت مديران ناجا و همكاری و همراهی مردم عزيز استان و از همه مهمتر لطف پرودگار بوده است.
وی ادامه داد: در طول خدمت اينجانب فعاليت‌های در فضايی آكنده از معرفت و همنوايی صورت گرفت و هم دلی و صميميت بين فرماندهان و كاركنان هميشگی بود بدون اينكه كوچكترين اغماضی در فعاليت‌ها صورت گيرد.
سردار مجتبايي در پايان خاطرنشان كرد: از خداوند متعال به خاطر رحمت و محبتی كه به همه كاركنان و اينجانب به دليل فراهم كردن چنين محيطی، ارزانی داشت نهايت سپاسگزاری را دارم.
يادآور می‌شود؛ در اين مراسم از خدمات سردار مجتبايی فرماندهی انتظامی استان تقدير و سرهنگ عزيزالله ملكی به عنوان فرماندهی انتظامی استان مركزی معرفی شد.

موضوع اجتماعی

 
     
     
     
  نظرات ارسالی  ارسال نظر  
     
 
 
     
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هفته نامه وقایع استان مرکزی می باشد.