منوی سايت  
     
     
  نظرسنجی  
     
   
     
  ويژه نامه هاي مجلس  
     
 

 

آخرين به روز رساني: ۱۳۹۴/۰۳/۳۱

شماره۲۹۷

 
     
  آخرين اخبار  
     
 

 

 
     
  تبليغات  
     
 

 

 
     
     
     
  Powered by: Megabyte group

RSS
 
     
  هفته نامه وقايع استان مرکزی  
     
  دانش آموزان پايه چهارم ابتدايي زير پوشش طرح طناورز قرار مي گيرند

دانش آموزان پايه چهارم ابتدايي زير پوشش طرح طناورز قرار مي گيرند


در مراسم افتتاحيه طرح طناورز كه در سالن 13 آبان برگزار شد، رئیس اداره تربیت‌ بدنی و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی...


در مراسم افتتاحيه طرح طناورز كه در سالن 13 آبان برگزار شد، رئیس اداره تربیت‌ بدنی و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: 19 هزار نفر از دانش‌آموزان پایه چهارم ابتدایی مدارس شهری و روستایی این استان زیر پوشش طرح طناورز (طناب‌زنی) قرار می‌گیرند.
علیرضا علی‌دادی در مراسم افتتاحيه طرح طناورز ويژه دانش آموزان پايه چهارم ابتدايي اظهار داشت: به منظور اجرای این طرح بالغ بر ۸ هزار و 500 طناب خریداری و در اختیار مدارس قرار گرفته است.
وی تصریح کرد: 250 نفر از مربیان تربیت‌بدنی برای اجرایی کردن این طرح در نظر گرفته شده‌اند که این افراد آموزش‌های لازم را از شش مدرس حرفه‌ای فرا گرفته و نسبت به انتقال این آموزش‌ها به دانش‌آموزان اقدام خواهند کرد.
رئیس اداره تربیت‌بدنی و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی ادامه داد: با اجرای کامل طرح به دانش‌آموزانی که موفق شوند در پنج سطح نمرات قابل قبولی کسب کنند، گواهینامه پایان دوره اعطا خواهد شد.
علی‌دادی گفت: این طرح از امروز به صورت رسمی در مدارس استان آغاز شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ایجاد مدارس تخصصی ورزش گفت: با توجه به مصوبه وزارت آموزش و پرورش 500 مدرسه در سطح کشور زیر پوشش این طرح قرار خواهند گرفت که سهم استان از این تعداد 13 مدرسه است.
رئیس اداره تربیت‌بدنی و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی اضافه کرد: در استان مرکزی مدرسه پسرانه کربلایی کاظم در رشته فوتبال مقطع راهنمایی، پسرانه حاج محمد کاظمی در رشته ژیمناستیک در مقطع ابتدایی، دخترانه معصومیه در رشته بسکتبال در مقطع متوسطه، رسالت دخترانه در رشته تنیس روی میز در مقطع راهنمایی، دخترانه حاج ذوالفقار در رشته هندبال در مقطع راهنمایی، پسرانه شهید زراستوند در رشته هندبال در مقطع راهنمایی، مدرسه پسرانه باقرالعلوم در رشته فوتبال در مقطع متوسطه، دخترانه عصمتیه در رشته والیبال در مقطع متوسطه، پسرانه شاهدالمهدی در رشته تنیس روی میز در مقطع راهنمایی، دخترانه فهیمه در رشته والیبال در مقطع متوسطه، پسرانه آزادگان در رشته فوتبال در مقطع راهنمایی،‌ پسرانه امیرکبیر در رشته فوتسال در مقطع راهنمایی و دخترانه عصمت در رشته والیبال در مقطع راهنمایی درسال تحصیلی جاری به عنوان مدرسه تخصصی ورزش استان شناخته می‌شوند.
علی‌دادی اذعان داشت: در مدارس تخصصی ورزش 20 تا 30 نفر از دانش‌آموزان زیر نظر مربیان متخصص آموزش‌های لازم در رشته تخصصی مربوطه را فرا می‌گیرند.
وی هدف از اجرای این طرح را استعدادیابی از دانش‌آموزان در رشته‌های مختلف ورزشی عنوان کرد.

موضوع ورزشي

 
     
     
     
  نظرات ارسالی  ارسال نظر  
     
 
 
     
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هفته نامه وقایع استان مرکزی می باشد.